Telefon : +90 (212) 567 87 22
E-Mail : info@alaluminyum.com.tr

HABERLER

MİAD 52. Aylık Toplantısı
27 / 05 / 2013

Firmamız Al Alüminyum’un sponsorluğunda rol üstlendiği MİAD (Malatyalı İşadamları Derneği) 52. Aylık Toplantısı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’in katılımıyla gerçekleştirildi. “Aile ve Sosyal Politikaların Kalkınmadaki Önemi” konusunun değerlendirildiği toplantıya MİAD Kadın Kolları Grubu gecenin ev sahipliğini üstlendi.

Toplantının açılış konuşmasını MİAD Genel Sekreter Yardımcısı Hakan Odabaşı yaptı. Odabaşı’nın ardından söz alan Al Alüminyum Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı ve MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu Başkanı Kadriye Yüksel, Kadın Kollarının oluşum süreci ve faaliyetlerinden bahsetti. Yüksel, Kuruluş aşamasında özellikle kendilerini yüreklendiren MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Akdaş’a da ayrıca teşekkür etti. Kadriye Yüksel’in ardından konuşmasını yapmak üzere AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık kürsüye davet edildi. Malatyalı olmanın bir ayrıcalık olduğunu söyleyerek sözlerine Başlayan Çalık, MİAD’ın yapmış olduğu sosyal sorumluluk projeleriyle gurur duyduklarını ifade etti.
Öznur Çalık’ın ardından, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin konuşmasını yapmak üzere Kürsü’ye davet edildi. Malatya’nın herhangi bir şehir olmadığını ifade ederek sözlerine başlayan Bakan, Malatya’nın farkının insanlarının kalitesinden kaynaklandığını sözlerine ekledi.