Telefon : +90 (212) 567 87 22
E-Mail : info@alaluminyum.com.tr

Politikamız

Firmamız


» Akılcı stratejiler…

» Gelişime kilitlenmiş bir vizyon

» Milli ve insani değerlere saygı…

» Sabır ve başarıya inanç…

Al Alüminyum, işte bu değerler etrafında kurulduğu 1979 yılından itibaren alüminyumun tüm kullanım alanlarında varlık göstererek, sektörün lider kuruluşlarından biri olmuştur. Ürünlerinin kalitesi kadar verdiği hizmetin kalitesine de önem veren Al Alüminyum, Basel2 kimliği ve 6 sigma eğitimiyle hizmet kalitesini prestijli kurumlar tarafından belgelemiştir.

Al Alüminyum için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Al Alüminyum; profesyonel kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlar, bir stok firması olmasının verdiği güçle, hiç bekletmeden istenilen miktarda ürün teslimini gerçekleştirir. Bu aşamadan sonra da, ürünlerin kullanımıyla ilgili her türlü teknik desteği vererek, müşterilerinin yanında olmayı sürdürür. Al Alüminyum’u sektöründe özel ve farklı kılan işte bu müşteri odaklı yaklaşımıdır.

Al Alüminyum, kurulduğu günden bugüne bir aile şirketi olmanın özverisini, samimiyetini ve sıcaklığını bir an olsun kaybetmeden varlığını sürdürürken, profesyonel kadroları ve iş yönetim sistemleriyle kurumsal şirket çizgisini de yansıtmaktadır. Değerlerimiz ışığında gelecekteki başarılarına doğru hızla yol alan şirketin, kapitali, yatırımları, beyaz, gri ve mavi yakalıları her geçen gün artmaktadır.

Politikamız


Akılcı stratejilerle, teknolojimizi geliştirmekle beraber gelişime kilitlenmiş bir vizyona sahip, milli ve insani değerlere saygı duyan bir şirket profili oluşturmak başlıca amacımızdır. Sabır ve başarıya inanç doğrultusunda ilerlediğimiz bu politikayla sloganımız “Al’ın olduğu her yerde Al Alüminyum vardır!” olacaktır.Ar-Ge


Al Alüminyum, sektördeki tecrübesini uzman mimarları, mühendisleri, kalite kontrol elemanları ve çağdaş kalite kontrol laboratuarlarıyla üretimini her aşamada kontrol altında tutarak yeni kullanım alanları geliştirip alüminyumun tüketiminin artması için çalışmaktadır.

AR-GE departmanı istenilen özelliklerde, müşteri ihtiyaçları göz önünde tutularak kaliteli ve güvenilir alüminyum sistemlerin ortaya çıkması için profesyonel olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Yeni teknolojilerin takipçisi olan Al Alüminyum, bu gelişmelerin ışığında çevreye ve doğaya zarar vermeyen alüminyumun birçok alanda kullanımının artırılmasını sağlamayı ve doğayı korumayı da amaçlamaktadır. Alüminyumun hafifliği, ömrünün uzunluğu, dış etkenlere iklim şartlarına dayanıklılığı, kolay şekillendirilmesi, düşük bakım maliyetleri, renklendirilebilmesi gibi tercih edilebilirliğini artıran özellikleri doğrultusunda AR-GE departmanında yapılan çalışmalarla yeni kullanım alanlarının yaratılması amaçlanmaktadır.